26. 1. 2017

S námi budete v obraze. Blíží se další ročník konference Fresh IT!

Již 3. ročník odborné konference Fresh IT 2017 se bude konat 21. 3. 2017 v konferenčním sále OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4. Získejte vstup zdarma a nenechte si ujít novinky ze světa IT!

Čeká vás den nabitý informacemi a novinkami z oblasti Windows Server 2016, SQL 2016, Exchange Server 2016, SharePoint 2016, System Center, PowerShell a Wi-Fi sítí. Nebudou chybět ani workshopy, na kterých si můžete vyzkoušet práci s Linuxem v prostředí Microsoft Azure a použití SharePointu pro správu podnikového obsahu.

Účastníci školení mají vstup zdarma! Pokud u nás absolvujete v období 1. 1. – 30. 6. 2017 libovolný pětidenní kurz, máte vstup na Fresh IT zdarma. V případě, že přijdete na školení až po termínu konference, bude vám cena vstupu odečtena formou slevy z ceny školení. Školení se musí účastnit stejná osoba, která se účastnila Fresh IT.

Počet míst je omezen! Proto neváhejte a přihlaste se.

Sdílejte příspěvek v sociálních sítích