Věrnostní systém

Pro zákazníky školicího střediska jsme připravili nový věrnostní systém. Pokud se rozhodnete absolvovat další kurz do 6 měsíců ode dne vystavení certifikátu potvrzujícího úspěšné absolvování kurzu v našem školicím středisku, máte možnost získat dárkový balíček věrného zákazníka. V každém z balíčků je mimo jiné obsažena kniha dle vlastního výběru z nabídky vydavatelství ComputerPress.

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

Pro stálé i nové zákazníky nabízíme tyto slevy:

  • 10% pro stálé zákazníky na další školení Microsoft nebo Linux pro firmu či účastníka školení, pokud si objednáte další školení do 6 měsíců od vaší předchozí objednávky.
  • Individuální slevy poskytujeme při větších zakázkách.
  • Množstevní slevy v případě školení u zákazníka.

Na kurzy Microsoft a Linux se vztahují tyto slevy:

Uvedené slevy nelze sčítat. Pro další nabídky slev sledujte akční nabídky ke kurzům na našem webu nebo se přihlaste k odběru zpravodaje s novinkami.

OCHRANA INVESTIC DO VZDĚLÁNÍ

Odešla Vám vyškolená osoba ze společnosti? Nezoufejte! Při odchodu vyškoleného člověka od firmy v době od tří měsíců do jednoho roku od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Nové studijní materiály neposkytujeme, je možno je dokoupit zvlášť.

Absolventi kurzů mají jedinečnou možnost zopakování absolvovaného kurzu nebo jeho části zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem.

Tyto dvě nabídky se nevztahují na kurzy Cisco.

SPOLUPRÁCE NAD RÁMEC ŠKOLENÍ

Byli jste u nás na školení? Potřebujete se ještě poradit, zkonzultovat postup? Zavolejte našim lektorům: Poskytujeme dva telefonické dotazy k tématům probíraným v kurzu zdarma. Samozřejmostí je i konzultace přes e-mail.

OKsystem a.s.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.