8. 2. 2016

Zlevnili jsme Microsoft Practice Test! Nyní ke školení pouze za 790 Kč.

Chcete si vyzkoušet test k certifikační zkoušce nanečisto? V klidu si projít všechny otázky? Seznámit se s formou dotazování? Pročíst si instrukce k vyplňování testu? Ve školicím centru OKsystem získáte k autorizovanému školení Microsoft přístup k tréninkovým testům nově již za 790 Kč bez DPH.

Co si budete moc vyzkoušet?

• Practice test simuluje reálné testovací prostředí, takže budete mít možnost seznámit se s tím, jak to chodí.
  • Zkušební otázky jsou obdobné jako otázky v reálném testu, takže si budete moc projít všechny požadované oblasti znalostí pro daný test.
  • U každé otázky se vám zobrazí detailní vysvětlení správných a špatných odpovědí.
  • Po vyplnění testu se vám zobrazí report s vašimi výsledky, členěný dle specifických oblastí. Zjistíte na co, už se během přípravy nemusíte tolik soustředit a naopak, kde je potřeba přidat.

Cena Practice testu v balíčku s certifikační zkouškou je 1 390 Kč bez DPH.

Sdílejte příspěvek v sociálních sítích