1. 4. 2016

Letošní ročník Fresh IT je úspěšně za námi.

V úterý 22. března 2016 proběhla již podruhé konference Fresh IT. Konference určená především IT profesionálům přinesla zajímavé informace zvláště správcům aplikací Windows, neboť pro letošní rok připravil Microsoft historicky největší počet nových verzí. Konkrétně byly představeny novinky a změny týkající se SLQ Serveru 2016, SharePoint 2016, Exchange Serveru 2016, Windows Serveru a rovněž také Office 365.

Velký zájem vzbudila i přednáška lektora školicího centra OKsystem Tomáše Fidlera věnovaná bezpečnosti IP komunikace. Praktická ukázka poměrné snadného a rychlého nabourání VoIP telefonu upozornila na nebezpečí SIP útoků, z čehož pro správce sítí vyplynula řada nutných bezpečnostních opatření.

Pokud i vás čeká nasazení nových verzí produktů firmy Microsoft anebo se potřebuje naučit, jak správně nastavit zabezpečení sítě, neztrácejte čas a přijďte se to naučit k nám do školicího centra.

Sdílejte příspěvek v sociálních sítích