Agile Mind Set

Agilita začíná změnou myšlení, ne procesů a struktury!
Workshop je zaměřen na získání praktických individuálních dovedností, které absolventi mohou okamžitě začít používat v každodenním životě. Další oblastí, kterou absolventi workshopu oceňují, je pochopení významu týmové práce. Pochopení, že funkční tým je založený na diverzitě a otevřenosti.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 1 den (8:30 - 16:00)

• Naučíte se dívat na věci různými pohledy tak, abyste dokázali odhalit podstatu přínosu práce pro zákazníka.
    • Osvojíte si tzv. design sprint, praktický způsob realizace myšlenky – od jejího vzniku, specifikace, výběru inkrementálních implementačních kroků, až po samotné předání očekávané hodnoty nápadu jejímu uživateli.
    • Vyzkoušíte si různé agilní hry a cvičení

Zájem o agilní řízení

Pro všechny, kteří se s agilitou se ještě nesetkali a chtějí pochopit základní agilní principy fungování. Vhodné pro veškeré týmy HR, marketingové tým, PM i členy projektového týmu, tedy pro všechny, kteří chtějí s agilitou začít.

Všichni účastníci školení obdrží studijní materiály.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Historie agile – proč a jak vznikl agile
    • Co je to agile? Minset, behaviours, frameworks, nástroje, procesy.
    • Pochopení “value” pro zákazníka – kllíčový bod agile přístupu, cvičení, příklady
    • Proč dodávat zákazníkovi v inkrementech
    • Minimum viable product
    • Týmová spolupráce – význam diverzity týmu a týmové spolupráce, hry