Nasazení Cisco Collaboration na hranici sítě a v cloudu

CLCEI

Tento autorizovaný pětidenní kurz je zaměřen na Cisco Expressay řešení, umožňujícím komunikovat B2B (business-to-business), použití Cisco Mobile, vzdálený přístup a různé autentizační možnosti.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 5 dní (8:30 - 16:00)

• Nastavovat a odstraňovat problémy s integrací mezi Cisco Unified Communications Manager (CUCM) a Cisco Expressway
    • Popsat doplňkové vlastnosti Cisco Expressway-C
    • Nastavovat a odstraňovat problémy řešením Cisco Collaboration pro hovory typu B2B
    • Možnosti zabezpečení B2B komunikace pomocí Cisco Expressway
    • Možnosti vzdáleného přístupu pomocí Mobile and Remote Access (MRA) včetně zabezpečení Cisco Expressway
    • Možnosti integrace mezi Cisco Expressway a Cisco Unity® Connection a Cisco Instant Messaging and Presence (IM&P)
    • Nastavit Cisco Webex® Hybrid Services

• Základní porozumění síťovým technologiím
    • Základní porozumění hlasovým a video přenosům v rámci počítačových sítí
    • Znalosti základních technologií v rámci Cisco Collaboration
    • Základní znalosti Session Initiation Protocol (SIP) a XMPP protokolu
    • Základní znalosti CUCM
    • Znalosti odpovídající tématům probíraným v rámci kurzu CLCOR (Nasazení a správa Cisco Collaboration)

• Síťové administrátory
    • Správce VoIP hlasové komunikace
    • Zájemce o zkoušku 300-820 CLCEI, která je součástí CCNP Collaboration (Cisco Certified Network Professional)

Všichni účastníci školení obdrží originál studijních certifikovaných materiálů Cisco.

Všechna cvičení jsou prováděna ve virtuálním laboratorním prostředí, vyvinutém a dodaném speciálně pro toto školení firmou Cisco. Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Konfigurace a odstraňování problémů s Cisco Expressway
    • Konfigurace doplňkových funkcionalit na Cisco Expressway
    • Konfigurace a odstraňování problémů s integrací Cisco Unified Communications Manager a Cisco Expressway
    • Konfigurace a odstraňování problémů s Cisco Collaboration Solutions for Business-to-Business