Nasazení Cisco Collaboration aplikací

CLICA

Tento autorizovaný pětidenní kurz poskytuje informace potřebné pro provoz, pokročilé nastavení a integraci Cisco Jabber, Cisco Unified IM and Presence, Cisco Unity Connection a Cisco Unity Express.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 5 dní (8:30 - 16:00)

• Nastavit integraci hlasové pošty pomocí Cisco Unity Connection
    • Nastavovat a odstraňovat problémy s Cisco Unity Connection a call handlery
    • Nastavovat a odstraňovat problémy s Cisco Unity Express
    • Popsat SSO (single sign on) pro aplikace v rámci řešení Cisco Unified Communitactions
    • Popsat, jak jsou integrovány a případně jak integrovat Cisco Jabber® a Cisco Unified Communication Manager IM and Presence s aplikacemi třetích stran
    • Upravit a vylepšit funkcionalitu Cisco Jabber® a Cisco Unified Communication Manager IM and Presence (CUCM IM&P)
    • Nastavovat a odstraňovat problémy s chatovacími místnostmi a archivací zpráv
    • Troubleshooting Cisco Jabber a CUCM IM&P
    • Integrovat Cisco Unified Attendant Console Advanced do CUCM a CUCM IM&P
    • Nastavovat nahrávání hovorů a monitoring

• Základní porozumění síťovým technologiím
    • Základní porozumění hlasovým a video přenosům v rámci počítačových sítí
    • Zkušenosti s CUCM, s vytáčecími plány na SIP
    • Znalosti odpovídající tématům probíraným v rámci kurzu CLCOR (Nasazení a správa Cisco Collaboration)

• Síťové administrátory, návrháře sítě a síťové manažery
    • Zájemce o zkoušku 300-810 CLICA, která je součástí CCNP Collaboration (Cisco Certified Network Professional)

Všichni účastníci školení obdrží originál studijních certifikovaných materiálů Cisco.

Všechna cvičení jsou prováděna ve virtuálním laboratorním prostředí, vyvinutém a dodaném speciálně pro toto školení firmou Cisco. Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Nastavení a odstraňování problémů s integrací Cisco Unity Connection
    • Nastavení a odstraňování problémů s call handlery
    • Odstraňování problémů s Cisco Unity Connection
    • Nastavení a odstraňování problémů s Cisco Unity Express