Vývoj aplikací v ASP.NET Core

DEV100

Školení poskytuje unikátní vhled do technologického stacku [ASP].NET Core. Kombinuje v sobě různá přesahová témata, se kterými se setkáte při vývoji desktopových i webových aplikací na platformě .NET Core. Školení je koncipováno nejen pro úplné nováčky, ale jeho obsah překvapí i ostřílené vývojáře, kteří už .NET Core zdánlivě znají.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 1 den (8:30 - 16:00)

Absolvent získá komplexní přehled o technologickém stacku [ASP].NET Core.

• Základní znalost s jazykem C#
    • Základní znalost s objektově orientovaným programováním
    • Základní znalost systému Microsoft Windows
    • Základní znalost prostředí Visual Studio

• Primárně je kurz určen pro vývojáře a architekty, kteří chtějí získat komplexní přehled o možnostech multiplatformního vývoje aplikací na .NET Core
    • Sekundárně je určen pro IT profesionály, kteří zodpovídají za správu systémů a nasazování aplikací v prostředí Windows

Všichni účastníci školení obdrží materiály společnosti OKsystem.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• NET Standard
    • SDK, Runtimes