Vývoj aplikací v ASP.NET Core pro pokročilé

DEV105

Školení prohlubuje znalosti o webovém frameworku ASP.NET Core o zapojení dalších užitečných mechanismů pro vývoj webových aplikací. Věnuje se pokročilé konfiguraci modulů a přináší vhled do fungování frameworku a jeho částí, které lze použít k rozšíření funkcionality aplikace. Přesahuje též do oblasti MVC frameworku, který je běžně používán pro vývoj webových aplikací a služeb.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 1 den (8:30 - 16:00)

Absolvent získá komplexní přehled o technologickém stacku [ASP].NET Core.

• Školení předpokládá základní znalost platformy .NET Core – ideálně v rozsahu školení Vývoj aplikací v ASP.NET Core, zkušenosti s objektově orientovaným programováním a jazykem C#. Znát byste měli preferované vývojářské prostředí - Visual Studio nebo Rider.

• Primárně je kurz určen pro vývojáře a architekty, kteří chtějí získat komplexní přehled o možnostech multiplatformního vývoje aplikací na .NET Core
    • Sekundárně je určen pro IT profesionály, kteří zodpovídají za správu systémů a nasazování aplikací v prostředí Windows

Všichni účastníci školení obdrží materiály společnosti OKsystem.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Životní cyklus aplikace a pokročilé scénáře
    • ServiceProviderFactory a rozšíření dependency injection
    • Pokročilá konfigurace middlewares s využitím DI
    • Diagnostika běhu aplikace a event counters