ASP.NET Core gRPC

DEV130

Od verze ASP.NET Core 3.0 mohou vývojáři používat pohodlně gRPC framework poskytující vysokou výkonnost založenou na ProtocolBuffers a protokolu HTTP/2. Pokud máte ve svém prostředí více mezi sebou komunikujcích služeb a nevyhovuje vám REST, právě tato technologie by vás mohla zajímat. Od vysoké propustnosti a super nízké latence už vás dělí jen toto školení.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 1 den (8:30 - 16:00)

• používat gRPC framwork
    • prinicipy komunikace
    • Protocol Buffers
    • vývoj serverové služby
    • vývoj klientské strany
    • možnosti testování a debugování

• Zkušenosti s jazykem C#
    • Zkušenosti s objektově orientovaným programováním
    • Základní znalost protokolu HTTP
    • Základní znalost jazyka HTML
    • Základní znalost systému Microsoft Windows
    • Základní znalost prostředí Visual Studio

• Primárně je kurz určen pro vývojáře a architekty, kteří se chtějí seznámit s možnostmi multiplatformního vývoje webových služeb postavených na ASP.NET Core
    • Sekundárně je určen pro IT profesionály, kteří zodpovídají za správu systémů a nasazování webových aplikací v prostředí Windows

Všichni účastníci školení obdrží materiály společnosti OKsystem.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Prinicipy komunikace
    • Nástroje