Java

PDF ke stažení

Tvorba regulárních výrazů

REGEX

Kurz je určen vývojářům i IT profesionálům, kteří se chtějí naučit vytvářet a rozumět zápisům regulárních výrazů pro elegantní a účinnou práci s textovými řetězci, umožňujícími například jejich vyhledávání, nahrazování nebo dělení na části. Kurz není vázán na žádný konkrétní programovací jazyk, nabyté vědomosti lze následně uplatnit v celé řadě jazyků (PHP, JavaScript, Ruby, Perl, Python, C/C++, C#, Java, ...) nebo i při správě IT prostředí.

25. 6. 2024 - 25. 6. 2024 cs

Základy programování v jazyce Java

Java1

Kurz nabízí účastníkům možnost seznámit se s programovacím jazykem Java. Účastníci se naučí základní syntaxy jazyka Java, principy objektového programování a použití tříd, konstruktorů, finalizeru nebo výjimek v praxi. Kurz může sloužit jako výchozí kurz směrem k pokročilejším školením na jazyk Java. Na kurzu se programuje v prostředí Eclipse nebo Processing (podle přání většiny studentů).