Jsem v kurzu

jsem v kurzu

MPSV nabízí až 50 000 Kč na IT kurzy pro každého!

Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) dotuje kurzy, které vám doplní znalosti potřebné pro kariérní rozvoj.
Úřad práce vám na kurz přispěje 82 % až do výše 50 000 Kč s DPH za jakýkoliv vícedenní IT kurz. Možnost přihlásit se na IT kurz má každý. Nezáleží na tom, zda jste zaměstnanec, OSVČ, student vysoké školy, na rodičovské dovolené nebo vám firma nemůže proplatit vzdělávání.

Nabídka kurzů je dostupná komukoliv a odkudkoliv. Kurz můžete navštěvovat prezenčně i online. Stačí, když si vyberete kurz a vyplníte do přihlášky vše potřebné. U každého kurzu vidíte, kolik z částky hradíte vy (na našem webu bez DPH, na webu ÚP s DPH).

Jak se přihlásím?

1. Vyberte si na našem webu libovolný kurz s ikonkou . Kompletní seznam dotovaných kurzů
  2. Klikněte na "Objednat na webu ÚP".
  3. Vyberte si termín a klikněte na "PŘIHLÁSIT SE NA KURZ".
  4. Přihlaste se prostřednictvím osobní datové schránky nebo Identity občana. Vyplňte a odešlete přihlášku.
    Pokud bude přihláška kompletní, vše vyřídíte on-line a nemusíte na pobočku Úřadu práce. O všem Vás bude MPSV průběžně informovat do mailu nebo ve Vašem účtu na portálu MPSV.
  5. Přihlášku schválíme a ta poté putuje ke schválení Úřadu práce.
  6. Po schválení Úřadem práce uvidíte ve svém účtu v Portálu MPSV potvrzení s informacemi o výši a podmínkách úhrady.
  7. Absolvujete kurz.
  8. Po úspěšném dokončení kurzu najdete v portálu MPSV osvědčení o absolvování kurzu.

Při splnění všech podmínek za vás Úřad práce zaplatí příspěvek až do výše 50 tis. Kč (maximální celková částka za období 3 let).

Stále nevěříte, že je to snadné? Podívejte se na video.

Více informací naleznete na stránkách MPSV.

Vyberte si kurz

Nenašli jste kurz, který Vás zajímá? Kontaktujte nás: skoleni@oksystem.cz