O firmě

OKsystem – česká softwarová společnost s mezinárodní působností.

32 let na trhu a přes 400 zaměstnanců, přesto jsme stylem vedení i atmosférou více rodinnou firmou než korporátem.

Tvoříme software pro soukromé firmy i veřejnou správu. Naše produktová řešení jsou inovativní, bezpečná a spolehlivá. Používají je desítky tisíc uživatelů zejména v České republice, ale i v Evropě, Asii a USA.

OKškolení je jedním z dlouhodobě rozvíjených projektů společnosti OKsystem, který je zaměřený na IT vzdělávání.

OKškolení nabízí ročně více než 1000 kurzů pro profesionály v oblasti IT, vývojáře software, uživatele personálního systému OKbase, školení IT bezpečnosti i další školení šitá zákazníkům přímo na míru. V našem testovacím centru si můžete ověřit své IT znalosti a složit certifikované zkoušky Pearson VUE.

Kurzy probíhají online nebo v nadstandardně vybavených učebnách v Praze, Brně a Ostravě. Výukovým jazykem je čeština a angličtina.

Budova v Praze

OKsystem
Na Pankráci 1690/125

Budova v Brně

Brno

Triniti Office Center
Trnitá 500/9
602 00 Brno

Budova v Ostravě

Ostrava

Smart Innovation Center
28. října 3388/111
702 00 Ostrava

Školení profesionálů v IT oblasti
Microsoft, Cisco, SUSE, Red Hat

Školení pro vývojáře software

Školení Pravidla IT bezpečnosti
Interaktivní školení kybernetické bezpečnosti na míru pro Vaše zaměstnance.

Školení produktů OKsystem
OKbase a OKmzdy