OKmzdy

PDF ke stažení

OKmzdy – základy ovládání

C001

Školení je určeno především pro nové uživatele programu OKmzdy pro Windows. Cílem školení je
seznámit nové uživatele se základy ovládání a s jednotlivými funkcemi programu.

17. 4. 2024 - 17. 4. 2024 cs

OKmzdy – Uživatelské sestavy 1

C002

Půldenní školení je určeno pro uživatele programu OKmzdy, kteří se chtějí naučit definovat jednoduché uživatelské sestavy pro různé reporty a exportovat je do excelu. Školení je doplněno řadou praktických příkladů.

Začátek školení je v 8:30, konec školení je v 12:00 hod.

30. 4. 2024 - 30. 4. 2024 cs

OKmzdy – novinky v programu

C004

Školení je určeno pro uživatele programu OKmzdy. Cílem školení je seznámit uživatele s novinkami a úpravami v programu v aktuální verzi související s platnou legislativou.

OKmzdy – Roční zúčtování daně

C005

Školení je určeno pro uživatele – začátečníky, kteří se chtějí naučit zpracovat Roční zúčtování daní u zaměstnanců v programu OKmzdy.
Seznámíte se s jednotlivými formuláři týkajícími se vyúčtování daní za firmu a s nastavením parametrů, aby se vám formuláře správně zobrazily. Projdeme různé příklady RZD a jak případně provést opravy.
Školení vám doporučujeme absolvovat osobně. Online účast je na vyžádání.

Začátek školení je v 8:30, konec školení ve 12:00 hod.