Náš tým

Vedoucí školicího centra

 

Jiří Hýzler

Jiří Hýzler

vedoucí školicího centra

Certifikace: MTA, MCP, MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, MCT

Oblasti školení: Bezpečnost, Microsoft Exchange Server, Microsoft Windows Server, Microsoft Windows klient

více +

Jiří Hýzler je vedoucím školicího centra společnosti OKsystem. Jako certifikovaný lektor se zabývá vším okolo bezpečnosti sítí a operačních systémů, zejména pak firewally, PKI, čipovými kartami, přípravou a implementací bezpečnostních politik a procedur. Zabývá se také architekturou a návrhem topologie sítí, Active Directory a administrací Exchange serveru. Vidět ho můžete na našich autorizovaných školeních Microsoft zaměřených na Windows Server a bezpečnost, poskytuje také konzultace a technickou podporu pro malé, střední i velké zákazníky.

Jirko, co je tvým největším úspěchem?

Úspěchů jsem dosáhl poměrně hodně, ale asi za největší v profesním životě mohu považovat získání jednoho z nejprestižnějších titulů na světě – The Most Valuable Professional v oblasti Enterprise Security.

Kdy ses naposledy zasmál?

Já se směju pořád. Zastávám názor, že s humorem jde všechno líp. :-)

Kdy ses naposledy vytočil?

Před Vánocemi. Měl jsem objednaný dárek, který jsem si měl osobně v daný den vyzvednout. Bohužel tam daný den dárek nebyl a přestože měli na mě telefon, tak se neobtěžovali zavolat, abych si pro něho nejezdil. To samo o sobě mě nevytočilo, dokážu pochopit, že toho mají před Vánocemi hodně. Druhý den mi volali, ať si pro to přijdu, a co myslíte, opět to tam nebylo. Kdyby alespoň naznačili, že nejsou schopni zboží dodat, ale stále trvali na tom, že určitě zboží přijde každou chvílí. Projevil jsem opravdu velkou trpělivost, ale když jsem jel do prodejny počtvrté, po té, co div prodavačka neodpřisáhla, že tam to zboží je a ono tam zase nebylo, to už jsem opravdu s trpělivostí nevydržel. Po "jisté" výměně názorů mi druhý den osobně dovezla firma zboží přímo až do práce, takže to nakonec dopadlo dobře a dárek jsem měl včas. :-)

Co sis naposledy koupil pro radost?

Kompilaci CD+DVD skupiny Roxette s jejich písničkami od roku 1986 až po rok 2006. Tuhle skupinu mám strašně rád a jak Per Gessle (zpěvák a kytarista této skupiny) říká, je to box pro všechny, kteří si myslí, že už mají od Roxette všechno.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

V září v Rakousku. Moc se mi tam líbilo. Nejen Vídeň, Salzburg, Štýrský Hradec či Innsbruck jsou nádherná města, ale uchvátila mě i nádherná příroda a pochopitelně Alpy. Pohled z Hafelekarspitze ve výšce 2334m na vrcholky hor, ten se nedá popsat, to se musí vidět. Samozřejmě jsem během cestování neopomenul ochutnávat místní speciality, ať už to byl vídeňský dort Sacher přímo v hotelu Sacher nebo největší řízek u Figlmüllera, který jsem kdy jedl (měl 30 cm v průměru), či tyrolský tradiční "špek". Ačkoliv asi největší zážitek byl v cukrárně Frankowitsch ve Štýrském Hradci. Ty dortíky neměly chybu. Lahodily jak oku, tak i mému mlsnému jazýčku. Zkrátka gurmet se ve mně nezapře.

 

Cisco instruktoři

 

Tomáš Fidler

Cisco instruktor

Certifikace: CCNA, CCNP, CCIP, RHCE, CCSI

Oblasti školení: Cisco Routing and Switching, Cisco Internetworking, Cisco Service Provider, Cisco Collaboration

více +

Tomáš Fidler je certifikovaný lektor Cisco, zabývá se vším okolo sítí, zejména pak směrovanými sítěmi. Věnuje se také architektuře a návrhům topologie sítí, administrací Cisco zařízení a VoIP. S Tomášem se můžete potkat na našich autorizovaných školeních Cisco zaměřených na počítačové sítě a hlasové služby nebo při konzultacích pro naše zákazníky.

Tomáši, co je tvým největším úspěchem?

Jedním z úspěchů v profesním životě je první místo za Českou republiku a šesté v rámci EMEA v soutěži instruktorů počítačových sítí síťových akademií Cisco „iComepetition2009“. Nicméně úspěch není jenom „stanout na vrcholu“, ale i samotná cesta. Proto považuji za největší profesní úspěch to, že mám zajímavou práci, která mě baví a je mi zároveň koníčkem.

Kdy ses naposledy zasmál?

Zasměju se rád kdykoliv je k tomu příležitost. Takže skoro pořád.

Kdy ses naposledy vytočil?

Nechat se vytočit považuji za slabost a do jisté míry dočasné selhání, raději se snažím napočítat do deseti :).

Co sis naposledy koupil pro radost?

Na Vánoce jsem dostal kvalitní sluchátka. Ale co jsem si sám pro sebe koupil? Jenom pro radost? Za dlouhou dobu už nic velkého… Radost mám i bez koupě věcí :)

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

Naposled v Jizerských horách, lyže, sníh a tak. Zážitků a dojmů mám hodně, možná bych to shrnul tak, že čím víc člověk pracuje, tím lépe si užívá a cení příjemně strávené dovolené.

 

David Kovařovic

David Kovařovic

Cisco instruktor

Certifikace: CCNA, CCNP, CCSI

Oblasti školení: Cisco Routing and Switching, Cisco Security

více +

David Kovařovic je certifikovaným lektorem Cisco, zabývá se vším okolo sítí, zejména směrováním v rozsáhlých sítích. Setkat se s ním můžete na autorizovaných školeních Cisco z oblasti přepínání, směrování a bezpečnosti.

Davide, co je tvým největším úspěchem?

Z těch větších si vzpomínám na strop v předsíni a štít na střeše garáže. Jinak je to v práci i doma spíš řada takových malých každodenních úspěchů. Za úspěch pak považuji i to, že třeba neztratím hlavu a dokážu pokračovat i když se mi zrovna něco nepovede.

Kdy ses naposledy zasmál?

Zasměju se určitě každý den něčemu, ale nejraději se směju, když se sejde rodina u stolu a je prostě dobrá nálada. Tak tomu bylo i při posledním nedělním obědě, kdy se nám sešli doma i starší děti a rodiče. Ono se to ani nedá moc vyprávět, čemu že se pak smějeme. Někdy stačí jen vtipná poznámka nebo připomínka nějaké rodinné historky, pro nezúčastněné naprosto nesrozumitelné.

Kdy ses naposledy vytočil?

Vytočím se téměř vždy kvůli nějaké vlastní chybě nebo selhání, ale bohužel to zpravidla odnesou nespravedlivě mojí blízcí. Trochu se pak za to stydím, tak se mi to ani nechce připomínat.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Pro sebe nakupuji velice nerad. Všiml jsem si totiž už dávno, že radost mám většinou jen z věcí, které jsem si nakonec nekoupil. Nemohou se rozbít, ani mě zklamat a ta radost, když se přesvědčím, že je opravdu nepotřebuju.

Naopak hodně mě baví doprovázet mojí ženu do jejích oblíbených módních obchodů, povzbuzovat ji v nákupech a těšit se z toho, jak ji to sluší. Naposledy jsem si takhle koupil kabelku :-)

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

Naposledy v létě s mojí ženou jako vedoucí na dětském táboře. Jezdíme tak už několik let, a i když je to dovolená opravdu vyčerpávající, jako relaxace je vynikající. Na starosti v zaměstnání si tam ani nevzpomenu.

 

Microsoft instruktoři

 

Aleš Hejduk

Microsoft instruktor

Certifikace: MCP, MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, MCT, OCA, OCE

Oblasti školení: Microsoft Project, Microsoft SharePoint, Microsoft SQL Server, Microsoft Windows Server, Microsoft Windows klient

více +

Aleš Hejduk je certifikovaný lektor Microsoft. Zabývá se převážně vývojem a správou databázových systémů Microsoft SQL Server a správou Sharepoint a Project Serveru.

Aleši, co je tvým největším úspěchem?

Za největší úspěch dnešního dne považuji, že se mi úspěšně podařilo nainstalovat a nakonfigurovat po několika neúspěšných pokusech Microsoft Project Server 2013.

Kdy ses naposledy zasmál?

Teď u téhle otázky.

Kdy ses naposledy vytočil?

26.6.2013 v 9:46:26.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Po 5 letech mobilní telefon … i když to vlastně ani moc pro radost není.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

Zrovna se chystám na ostrov Fuerteventura.

 

Eliska Kymlickova

Eliška Červenková

Microsoft instruktorka

Certifikace: ECDL

Oblasti školení: Microsoft SharePoint, Microsoft Office

více +

Eliška Kymličková je lektorka uživatelských kurzů Microsoft Office všech verzí, od základů až po nejpokročilejší kurzy. Vyučuje i kurzy Accessu, Sharepointu pro uživatele a tvorby webových stránek. Kromě školení v OKsystemu nebo v učebnách zákazníka se s ní můžete potkat při konzultacích nebo tvorbě individuálních řešení v Office.

Eliško, co je tvým největším úspěchem?

Každý den, kdy usínám s pocitem spokojenosti a úsměvem na rtech.

Kdy ses naposledy zasmála?

Smích léčí a jako správný lék ho užívám plnými doušky :-). Bez smíchu by mi brzy hráblo… A v OKsystemu je léku naštěstí až až.

Kdy ses naposledy vytočila?

Když jsem se po hodině čekání na autobus v dešti a zimě, dozvěděla, že mě a další tři lidi řidič nevezme, protože bychom museli stát… Mám jít 100 km pěšky?

Co sis naposledy koupila pro radost?

Pro radost? Vždycky se něco najde. Že bych hned vyrazila na nákup? Ale pokud jde o pobavení, k tomu stačí jedny noviny.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

V jižních Čechách sjíždět Vltavu, ale člověk si nemusí hned brát dovolenou, aby si mohl užívat dny, jak se náleží.

 

Petr Seifert

Microsoft instruktor

Certifikace: MTA, MCP, MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, MCT

Oblasti školení: Bezpečnost, Microsoft Exchange Server, Microsoft IIS, Microsoft Virtualizace, Microsoft Windows Server, Microsoft Windows klient

více +

Petr Seifert je certifikovaný lektor Microsoft. Věnuje se správě Windows Serveru i klientských stanic, Exchange Serveru a virtualizaci.

Petře, co je tvým největším úspěchem?

Profesní či osobní úspěchy přichází průběžně, těžko zvolit jeden. Přeci jen bych ale zmínil moji rodinu, která mě nabíjí energií.

Kdy ses naposledy zasmál?

Směji se rád a často, někdy to je i hořký smích. Takže dnes určitě.

Kdy ses naposledy vytočil?

Vyloženě vytočený snad moc nebývám, ale takový denní tisk, nebo televizní zpravodajství mnohdy stačí.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Asi je to zvláštní, ale čím dál tím častěji mám radost z toho, že jsem si tu věc nekoupil. Určitě by se ale našla řada věcí.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

V Jánských Lázních, v zimě. I v létě jezdíme spíše na hory.

 

Martin Trnka

Martin Trnka

Microsoft instruktor

Certifikace: MCP, MCDST, MCTS, MCITP, MCSA, MCSE, MCT

Oblasti školení: Bezpečnost, Microsoft Exchange Server, Microsoft Windows Server, Microsoft Windows klient

více +

Martin Trnka je certifikovaný lektor Microsoft. Zabývá se převážně administrací Exchange Serveru, SharePoint Serveru, Windows Serveru a správou klientských stanic.

Martine, co je tvým největším úspěchem?

Občas je pro mě úspěch přežít den :o)

Kdy ses naposledy zasmál?

Před 10 minutami.

Kdy ses naposledy vytočil?

Před 11 minutami.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Ani nevím, většinou se snažím koupit něco, co udělá radost někomu jinému.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

Loni v létě u moře s rodinou.

 

Petr Vadlejch

Microsoft instruktor

Certifikace: MOS, MCAS, MOM, ECDL

Oblasti školení: Microsoft Office

více +

Petr Vadlejch je certifikovaný lektor kancelářských aplikací Microsoft Office. Vyučuje kurzy Office od úrovně pro úplné začátečníky až po nejpokročilejší kurzy.

Petře, co je tvým největším úspěchem?

Asi to, že jsem tuto „učitelskou“ profesi vydržel dělat tak dlouho a nezbláznil se.

Kdy ses naposledy zasmál?

Když jsem psal tento medailonek.

Kdy ses naposledy vytočil?

Z povahy jsem klidný člověk, ale možná před měsícem na kolotoči.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Sušenku.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

V Jeseníkách, poprvé na běžkách.

 

Linux instruktoři

 

Martin Chromy

Martin Chromý

Linux instruktor

Certifikace: CLA, CLP, CLE, CNIMA, LPIC-1, LPIC-2, LPIC-3, CNI, RHCSA

Oblasti školení: Databáze, Novell IDM, Red Hat, SUSE

více +

Martin Chromý je certifikovaný lektor kurzů Novell a Linux. Setkat se s ním můžete na kurzech, které souvisí s Linuxem a OSS, tedy například SUSE, LPI a dalšími.

Martine, co je tvým největším úspěchem?

Upřímně řečeno netuším, nemám vypracovanou hierarchii úspěchů, abych je mohl porovnávat, spokojím se s tím, že se (zatím) stále množí.

Kdy ses naposledy zasmál?

Mě rozesměje kde co, v nedávné době například tento animovaný gif.

Kdy ses naposledy vytočil?

Bohužel se vytáčím častěji, než bych rád, ale teď si nevybavuji nic významného.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Já si vlastně nekupuju věci pro radost (kategorie "chci"), ale protože je "potřebuju", a já potřebuju spoustu gadgetů/vychytávek na různé testy a pokusy v oblasti fotografie, IT, vaření a různých dalších.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

V Bulharsku, na konci minulého léta, kamarádka tam pracovala jako delegátka, takže nám dělala průvodkyni. Já se jen opět přesvědčil, že válet se dva týdny na pláži bych prostě nevydržel.

 

Organizace školení

 

Jitka Sotonová

obchodní managerka

Činnosti: bližší informace o školeních, konzultačních službách, objednávky

Kontakt: +420 236 072 375, sotonova@oksystem.cz

více +

Jitka Sotonová je obchodní manažerkou školicího centra OKsystem. Zákazníkům doporučí nejvhodnější IT školení, navrhne komplexní vzdělávací program firmy či pomůže s výběrem certifikačních zkoušek.

Jitko, co je tvým největším úspěchem?

Profesně považuji za největší úspěch vybudování fungujícího obchodu školení OKsystem a průběžně mám radost z každého úspěšného vzdělávacího projektu. V osobním životě jsou to děti, jako nevyčerpatelný zdroj malých i velkých úspěchů a překvapení.

Kdy ses naposledy zasmála?

Platí odpověď, že se směju pořád?

Kdy ses naposledy vytočila?

Nejvíc se rozčiluji nad podmínkami některých výběrových řízení, to neznám bratra :-).

Co sis naposledy koupila pro radost?

Jako většina žen jsem na sladké, takže teď v létě to byla určitě zmrzlina, nejradši mám čokoládovou, tvarohovou nebo jogurtovou.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Před pár dny jsem se vrátila ze severovýchodního Polska a Baltu. Překvapila mě krásná krajina plná průzračných jezer a listnatých lesů. Jak už je naším rodinným zvykem, nachodili jsme a najezdili na kole desítky kilometrů.

 

Jana Vejmelková

obchodnice

Činnosti: bližší informace o školeních a konzultačních službách, objednávky, marketing

Kontakt: +420 236 072 363, vejmelkovaj@oksystem.cz

více +

Jana Vejmelková pro školicí centrum OKsystem hledá nové zákazníky a pečuje o ty stávající. Ráda pro Vás připraví nabídku školení či konzultace, dle Vašich individuálních potřeb, pomůže s výběrem správného školení a zkoušky pro získání potřebné certifikace. Ve zbytku času se věnuje různým marketingovým aktivitám.

Jano, co považuješ za svůj největší úspěch?

Můj pohled na svět, ke kterému jsem postupně dospěla.

Kdy ses naposledy zasmála?

Včera, jako obvykle během posezení s mými skvělými kamarády.

Kdy ses naposledy vytočila?

Vím, že by to nemělo být něco, co mě vytočí, protože každý má právo na svůj názor, ale přesto - při čtení některých nenávistných komentářů na sociálních sítích.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Asi něco dobrého, dortík.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Můj poslední zahraniční pobyt byl napůl dovolená, napůl práce – strávila jsem půlrok ve Francii v rámci programu Erasmus. Konkrétně jsem byla ve městě Nantes, které bývá označováno za „nejzelenější“ z Francie a zároveň se umisťuje na prvních příčkách žebříčků měst, kde se nejlíp žije. Zelené je nejen díky mnoha nádherným parkům, ale i díky péči o životní prostředí a snaze o udržitelný rozvoj. Takže ideální místo pro mě.

 

Simona Dianová

asistentka

Činnosti: bližší informace o školeních a testování IT profesionálů, objednávky

Kontakt: +420 236 072 251, dianova@oksystem.cz

více +

Simona Dianová zajišťuje plynulý chod školicího centra. Stará se o administrativu, objednávky a fakturaci.

Simono, co je tvým největším úspěchem?

V pracovní sféře je to určitě rozhodnutí, které jsem učinila nedávno, a to změna zaměstnavatele. V předchozí práci jsem se měla dobře, ale rozhodla jsem se, že se chci posunout ve svém profesním životě. Teď jsem za to moc ráda. V soukromém životě jsou to mé dvě děti a manžel, na které se mohu vždy spolehnout.

Kdy ses naposledy zasmála?

Směju se každý den. :)

Kdy ses naposledy vytočila?

Ani nevím, nerada se na něco nebo na někoho zlobím.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Nebylo to pro mne, ale určitě pro radost. Můj tatínek bude mít narozeniny, ke kterým jsme mu koupili lístek na fotbalové mistrovství Evropy ve Francii 2016, kam pojede s mým manželem a synem. Ještě to neví ani tatínek ani můj syn, tak se hrozně těšíme, až se to oba dozví.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

V únoru jsme byli lyžovat v Itálii na ledovci. Bylo tam moc hezky.

 

Jaroslav Svoboda

Jaroslav Svoboda

obchodník

Činnosti: bližší informace o školeních, konzultačních službách, objednávky

Kontakt: +420 721 204 777, jaroslav.svoboda@oksystem.cz

více +

Jaroslav Svoboda je obchodním zástupcem školicího centra OKsystem. Setkat se s ním můžete, pokud chcete řešit školení svých zaměstnanců, nebo online kancelář a Vaše společnost sídlí v jižních Čechách. Doporučí Vám nejvhodnější IT školení, navrhne komplexní vzdělávací program či pomůže s výběrem certifikačních zkoušek.

Jaroslave, co je tvým největším úspěchem?

Za největší úspěch považuji to, že se již rodina zdravotně stabilizovala.

Kdy ses naposledy zasmál?

Naše první vnučka je vděčný zdroj radosti i smíchu.

Kdy ses naposledy vytočil?

Sledujete zprávy?

Co sis naposledy koupil pro radost?

Nejspíš nějakou hračku, tablet se čtečkou, a pak jsem opět porušil vlastní slib a pořídil si dvě nádherné publikace, jednu o historických kamenných artefaktech a druhou o židovské čtvrti a bazilice v Třebíči.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

Samozřejmě Jižní Morava, konkrétně Podyjí. Žádné moře nevyváží tu výhodu, že je možné si sem udělat výlet kdykoli, byť jen na jediný den…

 

Certifikační testy

 

Lucia Novotná

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, novotna@oksystem.cz

více +

Lucia Novotná pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Luci, co považuješ za svůj největší úspěch?

Je těžké říct, co považovat za úspěch, protože každý vnímá toto téma jinak. Já za úspěch považuji i malé věci, které se jiným mohou zdát vcelku normální a obyčejné. Jsem například vděčná za to, když složím všechny zkoušky ve škole na poprvé, za možnost studovat na Karlově univerzitě, o čemž jsem snila už hodně dlouho, za to, že mám skvělou práci, která mě baví, za to, že mám okolo sebe lidi, kteří mě podporují, za to, že se domluvím třemi světovými jazyky.

Kdy ses naposledy zasmála?

Mě rozesmějí i maličkosti, takže bych řekla, že se směju každý den.

Kdy ses naposledy vytočila?

Tak na tohle si nevzpomenu. Ale rozhodně jsem byla znechucená, když jsem cestovala na Velikonoce k mé babičce a všechny vlaky měly zpoždění kvůli nějaké nehodě v důsledku špatného počasí, takže jsem musela čekat přes dvě hodiny na svůj vlak. Ale to bylo spíše o tom, že jsem byla znechucená než to, že bych byla vytočená, protože počasí nikdo neovlivní.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Jsem člověk, který raději obdaruje ostatní lidi než sebe. Pokud mám být upřímná, tak jsem si koupila sako, které jsem už dlouho obdivovala v obchodě.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Pro mě je dovolená už to, když jedu domů na Slovensko o víkendu. Na dovolené v pravém slova smyslu jsem byla před třemi lety na Mallorce. Od té doby jsem navštívila dvakrát Anglii přes léto, ale to byl spíše pracovní pobyt než dovolená.

 

 

Lucie Zemanová

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, zemanova@oksystem.cz

více +

Lucie Zemanová pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Luci, co považuješ za svůj největší úspěch?

Na tuto otázku je velmi nelehká odpověď. Ale já se raduji z maličkostí, takže pro mě je úspěchem každá úspěšná zkouška ve škole. Ale mou zatím největší zdolanou výzvou bylo složení zkoušky z německého jazyka DSD II (Deutsches Sprachdiplom der Kulturministerkonferenz – Zweite Stufe).

Kdy ses naposledy zasmála?

Já se směju vlastně pořád. S úsměvem jde všechno lépe a i složité věci a těžké životní situace se zdají být lehčí.

Kdy ses naposledy vytočila?

Zapátrala jsem v paměti a první, na co jsem si vzpomněla, je cestování vlaky a hlavně po ránu. Do práce dojíždím a brzy vstávám, tak si ráda ve vlaku trochu pospím a dokáže mě vytočit, když někdo v 5 hodin ráno telefonuje, nebo se hlasitě vybavuje. To pak bývám rozmrzelá a trochu naštvaná, ale jen co vystoupím z vlaku, je vše zase v pohodě.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Tak na to už si přesně nevzpomenu, ale určitě to bylo něco na sebe.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Na dovolenou jezdím každý rok s rodinou a přítelem. Naposledy jsme byli v Jižních Čechách a spojili jsme to i s výletem do Vídně.

 

 

Patrik Kellner

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, kelner@oksystem.cz

více +

Patrik Kelner pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Patriku, co považuješ za svůj největší úspěch?

Pravděpodobně sepsání tohoto dotazníku…

Kdy ses naposledy zasmál?

16.3.1999 ve tři hodiny odpoledne.

Kdy ses naposledy vytočil?

Při pohledu na výsledky voleb.

Co sis naposledy koupil pro radost?

Sluchátka.

Kde jsi byl naposledy na dovolené?

Ve Španělsku.

 

Hana Zelenková

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, zelenkova@oksystem.cz

více +

Hana Zelenková pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Hanko, co považuješ za svůj největší úspěch?

Letní brigáda v půjčovně obytných lodí v Holandsku. Úspěchem bylo, že jsem při práci v cizině obstála a také jsem se naučila spoustu nových věcí, např. řídit loď.

Kdy ses naposledy zasmála?

Tipla bych si, že dnes večer, když pes opět vymýšlel nějakou lumpárnu.

Kdy ses naposledy vytočila?

Naposledy jsem se vytočila, když autobus ráno nabral 45 min zpoždění, stihl se po cestě rozbít a řidič nás vysadil na úplně jiné zastávce se slovy, že dál už nedojede.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Určitě to bylo něco dobrého na zub.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Naposledy jsem byla na Zakynthosu. Což bylo naprosto super, protože jsem celý ostrov projezdila na čtyřkolce.

 

 

Michaela Setinská

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, setinska@oksystem.cz

více +

Michaela Setinská pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Míšo, co považuješ za svůj největší úspěch?

Dokáži vyřešit technické problémy zapnutím a vypnutím konkrétního elektrického zařízení.

Kdy ses naposledy zasmála?

Právě teď. :)

Kdy ses naposledy vytočila?

Když mě můj pes neposlouchal což se mi děje prakticky každý den.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Pravděpodobně nějakou čokoládu na nervy.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Na Krétě.

 

 

Eliška Nešetřilová

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, nesetrilova@oksystem.cz

více +

Eliška Nešetřilová pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Eliško, co považuješ za svůj největší úspěch?

Neboť jsem ještě v životě neměla tolik prostoru pro kariérní úspěchy, považuji za svůj největší úspěch dokončení prvního ročníku na Vysoké škole ekonomické a absolvování všech zkoušek bez ztráty kreditů.

Kdy ses naposledy zasmála?

Určitě to bylo u nás v kanceláři, protože není den, kdyby tu někdo nepronesl nějakou vtipnou hlášku.

Kdy ses naposledy vytočila?

Nepocházím z Prahy, ale z malého města, proto mě denně vytáčí davy lidí v metru.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Miluju boty, nedávno jsem si tedy pořídila hned 3 páry krásných letních sandálů. Holt v jedné barvě nestačily, musela jsem je mít všechny.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

S mými spolužačkami ze střední jsme se jako za odměnu po maturitě vydali na 2 týdny na Zakhyntos.

 

Barbora Pauli

TCA

Činnosti: organizace certifikačních testů

Kontakt: +420 236 072 318, pauli@oksystem.cz

více +

Barbora Pauli pracuje ve společnosti OKsystem na pozici TCA (test center administrator). Půjdete-li k nám skládat zkoušku, vyřeší s Vámi všechny úvodní formality, uvede Vás do testovací místnosti, a následně hlídá, zda probíhá vše dle stanovených pravidel.

Báro, co je tvým největším úspěchem?

Pokaždé, když se mi něco povede, považuji to za úspěch. Člověk se má radovat každý den z maličkostí. Za svůj dosavadní největší úspěch ale považuji dokončení bakalářského studia v minulém semestru, který se nesl v lehce hektickém duchu.

Kdy ses naposledy zasmála?

Mám štěstí, že mám kolem sebe pořád lidi, se kterými není o zábavu a smích nouze.

Kdy ses naposledy vytočila?

Včera na poště. Nešlo ani o ztracený balík, jen o rutinní hodinovou frontu.

Co sis naposledy koupila pro radost?

Lístky na koncert Muchy.

Kde jsi byla naposledy na dovolené?

Před pár měsíci jsem se vrátila po půl roce ze studijního pobytu v Belgii, což byla zatím nejlepší dovolená v mém životě :)

 

OKsystem a.s.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.