Učebny

NEJMODERNĚJŠÍ UČEBNY

Všechny učebny společnosti OKsystem jsou klimatizované s možností klasického větrání. Jsou vybaveny moderní počítačovou technikou. Pro každého účastníka školení je zajištěno připojení k Wi-Fi. Budovy v obou lokalitách jsou bezbariérové a prostorné. Učebny poskytují dostatek místa a pohodlí pro každého. Kapacita učeben je 12-24 účastníků.

UČEBNY V PRAZE

Školení se koná v sídle společnosti OKsystem, Na Pankráci 1690/125, Praha 4. Budova se nachází přibližně 100 m od stanice metra Pankrác. Rádi vám doporučíme nejbližší hotely různých kategorií za rozumné ceny.

UČEBNY V BRNĚ

V Brně realizujeme školení na adrese Trnitá 500/9 v budově Triniti Office Center. TRINITI OFFICE CENTER sousedí s pěší zónou u obchodního centra Galerie Vaňkovka, v přímém dosahu autobusového i hlavního vlakového nádraží. Rádi vám doporučíme nejbližší hotely různých kategorií za rozumné ceny.