Učebny

NEJMODERNĚJŠÍ UČEBNY

Všechny učebny společnosti OKsystem jsou klimatizované s možností klasického větrání. Jsou vybaveny moderní počítačovou technikou. Pro každého účastníka školení je zajištěno připojení k Wi-Fi. Budovy v obou lokalitách jsou bezbariérové a prostorné učebny poskytují dostatek místa a pohodlí pro každého. Kapacita učeben je 12-24 účastníků.

UČEBNY V PRAZE

Školení se koná v sídle společnosti OKsystem, Na Pankráci 125, Praha 4. Budova se nachází přibližně 100 m od stanice metra Pankrác. Po předchozím nahlášení je možné zaparkovat v našich garážích. Rádi vám doporučíme nejbližší hotely různých kategorií za rozumné ceny.

UČEBNY V BRNĚ

V Brně realizujeme školení na adrese Trnitá 500/9 v budově Triniti Office Center. TRINITI OFFICE CENTER sousedí s pěší zónou u obchodního centra Galerie Vaňkovka, v přímém dosahu autobusového i hlavního vlakového nádraží. Rádi vám doporučíme nejbližší hotely různých kategorií za rozumné ceny.

PARKOVÁNÍ

Společnost OKsystem nabízí účastníkům školení omezený počet parkovacích míst ve svých podzemních garážích. Pokud máte o parkování zájem, pošlete nejpozději dva pracovní dny před začátkem školení e-mail s předmětem PARKOVÁNÍ a do textu prosím napište jakého školení se účastníte, registrační značku, barvu a typ auta, které budete chtít zaparkovat. Adresa pro zasílání je skoleni@oksystem.cz. Pokud nebudou v daném termínu volná místa k dispozici, budeme Vás informovat.

Bez nahlášení nebudete do garáží vpuštěni.

 

 

OKsystem a.s.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte.