Organizační informace

HARMONOGRAM ŠKOLENÍ

Většina celodenních kurzů začíná v 8:30 a končí okolo 16:00. Půldenní kurzy končí přibližně ve 13:00.

Při vstupu do budovy OKsystem je nezbytné se zaregistrovat pro účely jak účasti na kurzu, tak pro účely volného pohybu po vyhrazených prostorách OKsystem po dobu průběhu vzdělávání.

Lektor může podle přání účastníků po skončení výukového dne ještě dále procvičovat probranou látku či individuálně konzultovat dotazy a nejasnosti nad rámec školení.

MATERIÁLY

U autorizovaných kurzů získá jejich účastník originální materiály v angličtině v elektronické podobě. U ostatních kurzů dostane vytištěné podklady nebo námi vybrané knihy.

CERTIFIKÁT

Na konci každého školení získá jeho účastník oficiální certifikát o absolvování kurzu.
Certifikační zkoušky navazující na školení lze objednat za příplatek.

OBČERSTVENÍ

V ceně celodenních i půldenních kurzů je občerstvení a oběd.

Každý účastník půldenního i celodenního školení získá kredit, za který může nakupovat v jídelně v budově OKsystem občerstvení dle vlastního výběru.

K dispozici je velký výběr studených i teplých nápojů, pečiva, mléčných výrobků, sýrů, cukrovinek a dalších lahůdek. Denně jsou připravovány čerstvé obložené chleby a housky a saláty vlastní výroby. K obědu se nabízí polévka, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce. Lze si vybrat z několika hlavních chodů včetně vegetariánského jídla a dvou polévek.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v blízkosti školicího střediska doporučí zástupce OKsystem dle požadavků objednatele. Kontaktujte nás.

DALŠÍ PODMÍNKY

Pořizování audiovizuálních záznamů během školení není povoleno.