14. 4. 2023

7. ročník Fresh IT je za námi a co bude dál?

Fresh IT jsme si užili a už teď začínáme přemýšlet, jak udělat konferenci příští rok. Díky za vaše slova chvály, všechny v OKškolení potěšila.

• Parádní akce! Ještě jednou děkuji za pozvání a budu se těšit na další. Laťku jste tentokrát nastavili hodně vysoko.
    • Velmi přínosné, dobrá volba témat, děkuji.
    • Nemůžu se dočkat dalšího ročníku
    • Děkuji za pozvání, konference je skvělá příležitost k rozšíření obzorů v IT oboru
    • Díky, bylo to zajímavé + skvělé jídlo!
    • Jste super. Díky…
    • Chtěl bych za náš tým poděkovat za příjemnou atmosféru a přínosné přednášky na FreshIT.

Zajímavé přednášky a workshopy spíkrů neinspirovali jen vás účastníky, ale povzbudili i nás v OKškolení, abychom zorganizovali další workshopy (a jiné vzdělávací formáty), na témata, která vás nejvíce zaujala. 16. 5. 2023 jsme s Kamilem Juříkem připravili první workshop – AI pro lenochy.

Sdílejte příspěvek v sociálních sítích