Microsoft Visio – Pokročilý kurz

MVISIOP

V jednodenním kurzu se účastníci naučí definovat pokročilé knihovny grafických objektů včetně synchronizace údajů z externích úložišť. Kurz se věnuje ShapeSheet, tabulce, která umožní velmi detailně konfigurovat vlastnosti jednotlivých objektů s využitím aparátu funkcí. Pomocí těchto nástrojů se účastníci seznámí s možnostmi, jak tvorbu schémat automatizovat.

Délka kurzu: 1 den (8:30 - 16:00)

Bude schopen propojit Microsoft Visio s dalšími aplikacemi a databázemi pomocí maker, reportů a textový souborů. Během kurzu se dozví, jak zjistit a upravit základní vlastnosti vkládaných tvarů a seznámí se s jazykem Visual Basic.

• Základní znalost MS Office a MS Windows
    • Základy práce s Microsoft Visio

Kurz je určen pro uživatele Microsoft Visio, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a možnosti využití nástroje.

Všichni účastníci školení obdrží materiály společnosti OKsystem.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Knihovna obrazců (Stencil)
    • Pokročilé formátování objektů
    • Vlastnosti a chování tvarů (ShapeSheet)
    • Vlastní vlastnosti (Custom properties)