Stakeholder Engagement

PSS-1

Klíčem k úspěchu je spokojenost (nejen) klíčových lidí. Naučte se s nimi plánovat komunikaci a řídit jejich očekávání. Na kurzu se seznámíte s osvědčenými postupy a metodami z oblasti Stakeholder Engagement a mnohé z nich si vyzkoušíte. Hlavním přínosem školení je zaměření se na praktické využití získaných poznatků a uvádění mnohých případů z praxe tak, aby se účastníci lépe zorientovali a snadněji si představili využití při řízení jejich vlastních projektů. Kurz je zaměřený na jednotlivé metody, které mají vliv na plynulou komunikaci a efektivní řízení všech zúčastněných stran tak, aby byl projekt zdárně dokončen.

Kurz akreditovaný pro DVPP

Délka kurzu: 2 dny (8:30 - 16:00)

• Definovat Stakeholder
    • 7 principů Stakeholder Engagement
    • Stakeholder Identification
    •  Stakeholder Analysis
    • Strategy, Communication, Delegation and Tools, Collaboration, Story Telling, Agile
    • Managing of Stakeholders
    • Monitoring, Measuring of Attitude, Managing of Perception, Satisfaction Management / Expectation Management

Zkušenost s projektovým řízením.

Všechny, kteří se projektovým řízením zabývají a potřebují posílit svoje znalosti a dovednosti v komunikaci s dalšími stranami na projektu, v řízení vztahů a komunikaci na svoje sponzory a další stakeholdery.

Všichni účastníci školení obdrží studijní materiály.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Introduction to Stakeholder Management
    • Stakeholder Definition
    • 7 Principles of Stakeholder Engagement
    • WHO STEP: Stakeholder Identification