Akce školicího centra
Školicí centrum OKškolení pořádá kromě otevřených kurzů a kurzů na zakázku i různé další akce zaměřené na získávání nových znalostí z oblasti informačních technologií.

Webináře: Témata, o kterých se nejvíce mluví, stručně, jasně, online. Dle aktuálního dění ve světě technologií vypisujeme termíny webinářů, na kterých se během 2 hodin dozvíte to nejdůležitější.

Konference: Pravidelně na konci jara vám přinášíme nové trendy a nejdůležitější změny v oblasti informačních technologií na konferenci Fresh IT. Stále oblíbenějším tématem se stává bezpečnost a umělá inteligence. Na podzim 2023 jsme tématu umělé inteligence věnovali celý den. Video z konference FreshAI naleznete níže.

Plánované akce

Příběh dat: Jak postupovat při tvorbě reportů v Power BI

2. 5. 2024 (9:00 - 11:00)

Vytvořit report v Power BI je relativně snadné, připojíme data, vytvoříme datový model a vložíme na prázdnou plochu vizualizace dat, případně přihodíme nějaký vzorec v DAXu. Ale je to tak správně? Přijďte se podívat na webinář, kde si řekneme, jak optimálně sestavit report, co bychom měli dodržovat a čeho se naopak vyvarovat.

Detaily a přihlášení na akci

Od Připojení k Přehledu: Excelův Průvodce Světem SQL Dat

20. 6. 2024 (9:00 - 11:00)

Stojíte na břehu nekonečného oceánu dat a toužíte po mostu, který by vás bezpečně převedl přes jeho vlny přímo do světa Excelu? Eliška Červenková se stane vaším průvodcem.

Detaily a přihlášení na akci

Proběhlé akce

Konference Fresh IT
To nejnovější ze světa IT

21. 3. 2024

Konferenci Fresh IT pořádá OKškolení, školicí centrum společnosti OKsystem. Jak sám název napovídá, přináší nové trendy a nejdůležitější změny v oblasti informačních technologií. Stále oblíbenějším tématem se stává bezpečnost a umělá inteligence. Na konferenci nemůže chybět ani téma sítí, či prezentace dat pomocí nástrojů Power BI.

Jak využít dotace na školení – Jsem v kurzu

7. 3. 2024 (9:00 - 11:00)

Využijte možnosti získat na odborná IT školení i školení uživatelů dotaci 82 % a proškolit se tak za minimální náklady. Jedná se o projekt Jsem v kurzu, který je určen všem zájemcům o vzdělávání. Jitka Sotonová vám během 90 minut vysvětlí, jak dotace funguje, pro koho je určena a provede všechny zájemce procesem přihlášení. Prostor bude také na dotazy.

FreshAI 2023

12. 10. 2023 (9:00 - 16:00)

Konference FreshAI je určena všem, kteří se chtějí ponořit do světa umělé inteligence. Jak sám název napovídá, přináší nové trendy a nejdůležitější změny v oblasti umělé inteligence.

Video z akce

Příběh dat II: Datová palubní deska v Excelu

23. 11. 2023 (9:00 - 11:00)

Co se podívat na MS Excel jinak. Jeho roli jako neocenitelného dříče s výpočty v tabulkách známe, jeho možnosti jako nástroj pro analýzu dat známe možná méně, ale co jej použít jako lehkou variantu pro BI? Ukážeme si, jak udělat hezkou „datovou palubku“ (dashboard) v prostředí MS Excel.

Detail akce

Průvodce světem školení a certifikací Cisco

2. 11. 2023 (9:00 - 11:00)

Zvažujete, zda jít na Cisco kurz nebo si udělat Cisco certifikaci? Tento webinář vás zdarma provede systémem Cisco certifikací a představí vám, co dostanete, pokud přijdete na Cisco školení do našeho autorizovaného školicího centra OKškolení.

Chytré tabulky v Excelu: Kouzlete s proužky

8. 6. 2023 (9:00 - 11:00)

Proužkované tabulky v Excelu už někdy viděl každý. Málokdo ví, co všechno umí. Jak aktivně využívat jejich dynamické funkce? Jak nám usnadní každodenní práci?

Fresh IT 2023

30. 3. 2023 (9:00 - 16:00)

Ve čtvrtek 30. 3. 2023 se zaplnil konferenční sál IT odborníky z celé České republiky, kteří netrpělivě očekávali další ročník konference Fresh IT. Atmosféra napovídla, že se všichni opět rádi potkávají, doba karantén a online meetingů je konečně za námi. Během jednoho dne jsme stihli 8 přednášek a 2 workshopy.

Power BI: Příběh dat

23. 3. 2023 (9:00 - 11:00)

Náš lektor Alexandr Vasilenko vám předvede, jak může Power BI pomoci vaší organizaci v efektivní analýze a vizualizaci dat. Webinář je určen pro všechny, kteří jsou zodpovědní za zpracování, analýzu, vizualizace a publikaci dat nebo plánují data zpracovávat pomocí Power BI.