Bonusy ke školení

VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

Vážíme si našich stálých zákazníků, a proto jsme pro vás připravili věrnostní systém. Pokud se rozhodnete absolvovat další kurz do 6 měsíců ode dne vystavení certifikátu potvrzujícího úspěšné absolvování kurzu v našem školicím středisku, dostanete od nás jako poděkování dárkový balíček věrného zákazníka. Můžete si vybírat ze čtyř typů atraktivních dárkových balíčků.

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

-20% - Na všechna školení konaná formou ONLINE Vám poskytneme slevu 20 % z původní ceny kurzu.
-20% - Od 1. 7. do 30. 9. letní sleva 20% na kurzy Microsoft, Linux a vývoj softwaru.
-25% -
Celoročně na všechny kurzy pro pracovníky školství, zdravotnictví a studenty s platným průkazem ISIC sleva 25%.
-% -
Pro stálé i nové zákazníky nabízíme množstevní slevy.

Uvedené slevy nejsou právně vymahatelné a nelze je sčítat. Pro další nabídky slev sledujte akční nabídky ke kurzům na našem webu nebo se přihlaste k odběru zpravodaje s novinkami.

 

OCHRANA INVESTIC DO VZDĚLÁNÍ

Odešla Vám vyškolená osoba ze společnosti? Nezoufejte! Při odchodu vyškoleného člověka od firmy v době od tří měsíců do jednoho roku od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Nové studijní materiály neposkytujeme, je možno je dokoupit zvlášť.

Absolventi kurzů mají jedinečnou možnost v době do jednoho roku od konání příslušného kurzu zopakování absolvovaného kurzu nebo jeho části zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem.

Tyto dvě nabídky se nevztahují na kurzy Cisco.

SPOLUPRÁCE NAD RÁMEC ŠKOLENÍ

Byli jste u nás na školení? Potřebujete se ještě poradit, zkonzultovat postup? Zavolejte našim lektorům: Poskytujeme dva telefonické dotazy k tématům probíraným v kurzu zdarma. Samozřejmostí je i konzultace přes e-mail.

OKsystem a.s.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Více informací