Bonusy ke školení

VĚRNOSTNÍ SYSTÉM

Vážíme si našich stálých zákazníků, a proto jsme pro vás připravili věrnostní systém. Pokud se rozhodnete absolvovat další kurz do 6 měsíců ode dne vystavení certifikátu potvrzujícího úspěšné absolvování kurzu v našem školicím středisku, dostanete od nás jako poděkování dárkový balíček věrného zákazníka. Můžete si vybírat ze čtyř typů atraktivních dárkových balíčků.

ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY

-25% celoročně pro pracovníky ve školství a studenty s platným průkazem ISIC. (Sleva se nevztahuje na školení produktů OKsystem - OKbase, OKmzdy aj.)
-% -
Pro stálé i nové zákazníky nabízíme množstevní slevy.

Uvedené slevy nejsou právně vymahatelné a nelze je sčítat. Pro další nabídky slev sledujte akční nabídky ke kurzům na našem webu nebo se přihlaste k odběru zpravodaje s novinkami.

OCHRANA INVESTIC DO VZDĚLÁNÍ

Odešla Vám vyškolená osoba ze společnosti? Nezoufejte! Při odchodu vyškoleného zaměstnance Vaší firmy v době do 6 měsíců od konání příslušného kurzu vyškolíme náhradníka zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem. Nové studijní materiály neposkytujeme, je možno je dokoupit zvlášť.

Absolventi kurzů mají jedinečnou možnost v době do 6 měsíců od konání příslušného kurzu zopakovat si absolvovaný kurz nebo jeho části zdarma v termínu nabídnutém školicím střediskem.

Tyto dvě nabídky se nevztahují na kurzy projektového řízení.

SPOLUPRÁCE NAD RÁMEC ŠKOLENÍ

Byli jste u nás na školení? Potřebujete se ještě poradit, zkonzultovat postup? Zavolejte našim lektorům: Poskytujeme dva telefonické dotazy k tématům probíraným v kurzu zdarma. Samozřejmostí je i konzultace přes e-mail.

DOTACE NA VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Rozvíjejte své zaměstnance a udržte si talentované lidi ve firmě. Jejich vzdělávání nemusíte platit jen ze svého.

Na rozvoj vzdělávání vašich zaměstnanců můžete získat nemalé peníze, a to především díky programu POVEZ II. Touto dotací můžete pokrýt až 85 % nákladů vynaložených formou nákupu našich služeb, tedy kurzů školicího centra OKsystem. Spolupracujeme s odborníky, kteří se specializují právě na dotace pro podnikatele na vzdělávání (POVEZ). Díky jejich bohatým zkušenostem peníze snadno získá i váš podnik. Pro více informací nás kontaktujte.