Organizační informace

Jsme autorizované školicí centrum produktů od společností Microsoft, Cisco a SUSE Linux. Nabízíme kurzy v češtině a v angličtině ve vlastních učebnách v Praze a v Brně s vynikající dopravní dostupností.

U nás dostanete profesionální kurz s individuálním přístupem.

Otevřené kurzy

Pravidelně vypisujeme termíny kurzů pro úplné začátečníky i pro IT profesionály.
Přehled vypsaných kurzů naleznete zde.

Kurzy na míru

Jsme připraveni vyhovět Vašim specifickým požadavkům. Přizpůsobíme délku, místo, termín či osnovu školení. Kontaktujte nás

OBJEDNÁNÍ KURZU

Na kurzy se přihlaste pomocí webového registračního systému, či kontaktujte naše obchodníky. Platba probíhá pomocí faktury vystavené po skončení školení.

Ve druhém kroku objednávky uveďte do poznámky, zda máte zájem o prezenční účast, nebo variantu školení online-live. Většinu školení realizujeme hybridně a můžete se tak rozhodnout, kterou formu preferujete. 

HARMONOGRAM ŠKOLENÍ

Většina celodenních kurzů začíná v 8:30 a končí okolo 16:00. Půldenní kurzy končí přibližně ve 13:00.

Lektor může podle přání účastníků po skončení výukového dne ještě dále procvičovat probranou látku či individuálně konzultovat dotazy a nejasnosti nad rámec školení.

MATERIÁLY

U autorizovaných kurzů získáte originální materiály v angličtině v elektronické podobě. U ostatních kurzů dostanete vytištěné podklady nebo námi vybrané knihy.

CERTIFIKÁT

Na konci každého školení získáte oficiální certifikát o absolvování kurzu. Certifikační zkoušky navazující na školení lze objednat za příplatek.

OBČERSTVENÍ

V ceně školení je občerstvení a oběd. Každý účastník školení získá kredit, za který může nakupovat v jídelně v naší budově dle vlastního výběru. K dispozici je velký výběr studených i teplých nápojů, pečiva, mléčných výrobků, sýrů, cukrovinek a dalších lahůdek.

Denně jsou připravovány čerstvé obložené chleby a housky a saláty vlastní výroby. K obědu nabízíme polévku, hlavní jídlo a dezert nebo ovoce. Lze si vybrat z několika hlavních chodů včetně vegetariánského jídla a dvou polévek.

 

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v blízkosti školicího střediska doporučíme dle vašich požadavků. Kontaktujte nás.

PODMÍNKY

Pořizování audiovizuálních záznamů během školení není povoleno.

Platební podmínky

U fyzických osob musí být platba připsána na účet nejpozději jeden týden před začátkem školení. V ostatních případech platba probíhá pomocí faktury vystavené po skončení školení.

Storno kurzu

V případě zrušení objednaného kurzu nebo odhlášení účasti ze strany zákazníka ve lhůtě delší než 5 pracovních dní před zahájením příslušného kurzu nejsou účtovány žádné storno poplatky.

V případě zrušení objednaného kurzu nebo odhlášení účasti ze strany zákazníka ve lhůtě 5 pracovních dní a méně před zahájením příslušného kurzu, bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny kurzu.

Výjimkou je zrušení ze závažných důvodů, které vám brání se na kurz dostavit. V takovém případě nám tuto skutečnost sdělte co nejdříve. Podle možností a po dohodě s vámi se vás pokusíme zařadit do některého z dalších termínů. Jinou možností je vyslat na kurz místo sebe jinou osobu, která nám tuto skutečnost oznámí při zahájení kurzu. V opačném případě bude účtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny kurzu.

Absence na kurzu

Pokud se bez předchozího sdělení nedostavíte na kurz, který jste si objednali, pošleme vám příručku ke kurzu a bude vám účtována cena školení v plné výši.

Změna termínu

OKsystem si vyhrazuje právo ve výjimečných případech změnit termín kurzu. Nový termín vám v takovém případě včas oznámíme. Pokud se nebudete moci zúčastnit ve změněném termínu, vrátíme vám zaplacenou částku.