OKbase – Docházkový modul – základní školení

OKBD3

Půldenní kurz Vás naučí orientovat se v docházkovém modulu systému OKbase, řešit základní administraci docházkového modulu, vytvářet směny, směnové šablony či směnové kalendáře, orientovat se v nastavení směnových rozvrhů a přednastavených docházkových tiskových sestavách či docházkových přerušení a rozumět docházkovým formulářům ve webovém klientu systému OKbase.

Délka kurzu: 0.5 dny (8:30 - 12:00)

28. 3. 2024 - 28. 3. 2024 Praha cs Volný termín Garantovaný termín
14. 5. 2024 - 14. 5. 2024 Praha cs Volný termín

• Orientovat se v prostředí docházkového modulu systému OKbase
    • Řešit základní administraci docházkového modulu
    • Řešit nastavení pro docházku u zaměstnanců
    • Orientovat se v přednastavených docházkových tiskových sestavách

Základní orientace v administraci docházkového modulu systému OKbase

Personalisty, mzdové účetní či jiné osoby, kteří mají v organizaci na starosti administraci evidence docházky zaměstnanců a kteří pracují nebo by měli pracovat s docházkovým modulem OKbase

Všichni účastníci školení obdrží tištěné materiály společnosti OKsystem k dané problematice.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

Kapitola 1: Základní činnosti v administraci docházkového modulu – bohatý klient

• Správa směn, směnových šablon a směnových kalendářů
    • Vysvětlení možností nastavení směnových rozvrhů – základní údaje, povinně schvalované nepřítomnosti (možnosti
    • schvalovacích procesů), přesčasy, příplatky, nárok na stravné, pohotovosti, hlídané složky, apod.
    • Nastavení docházky u zaměstnance – úvazek, směnový kalendář, nárok na stravné a další nastavení docházky
    • Správa docházkových složek, docházkových přerušení, chyb docházky a chyb směn

Kapitola 2: Docházkové formuláře ve webovém klientu

• Seznámení se s jednotlivými docházkovými formuláři a funkcionalitami ve webovém klientu systému OKbase – evidence docházky, plánování docházky, směnový kalendář, přehledy dovolené, pohotovosti, webový docházkový terminál