Učebny

Naše klimatizované učebny s moderní počítačovou technikou a Wi-Fi připojením zajišťují pohodlí a dostatek prostoru pro každého účastníka. Budovy jsou bezbariérové, prostorné a kapacita učeben se pohybuje od 6 do 24 osob.

Nejmodernější učebny

Všechny učebny společnosti OKsystem jsou klimatizované s možností klasického větrání. Jsou vybaveny moderní počítačovou technikou. Pro každého účastníka školení je zajištěno připojení k Wi-Fi. Budovy ve všech lokalitách jsou bezbariérové a prostorné. Učebny poskytují dostatek místa a pohodlí pro každého. Kapacita učeben je 6 - 24 účastníků.

Učebny v Praze

• OKsystem, Na Pankráci 1690/125, Praha 4
  • Školení se koná v sídle společnosti OKsystem. Budova se nachází přibližně 100m od stanice metra Pankrác. Rádi vám doporučíme nejbližší hotely různých kategorií za rozumné ceny.
  • Zastávka MHD “Pankrác” (metro, autobus, tramvaj)
  • Parkování je možné přímo v budově, po předchozí domluvě.

Učebny v Brně

• Triniti Office Center, Trnitá 500/9, 602 00 Brno
  • V Brně realizujeme školení v budově Triniti Office Center sousedící s pěší zónou u obchodního centra Galerie Vaňkovka, v přímém dosahu autobusového i hlavního vlakového nádraží. Rádi vám doporučíme nejbližší hotely různých kategorií za rozumné ceny.

Učebny v Ostravě

• Smart Innovation Center, 28. října 3388/111, 702 00 Ostrava
  • V Ostravě probíhají školení v budově Skelet. Budovu najdete naproti Domu kultury města Ostravy v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky Krajský úřad. Vstup k nám je z boční strany budovy (od parkoviště).
  • Zastávka MHD “Krajský úřad”.
  • Parkování v blízkosti budovy není kvůli probíhajícím stavebním pracím možné. Doporučujeme využít parkoviště u OC Futurum, 600m od budovy.

Proč OKškolení?

Jaké jsou hlavní výhody našeho školicího centra?

Zjistit o nás víc

Neváhejte se na nás obrátit ať už máte jakýkoliv dotaz.

Simona Dianová

Organizace školení a testů

dianova@oksystem.cz

Ing. Dana Černá

Certifikační testy

cernad@oksystem.cz

Potřebujete toho o nás vědět víc, nebo nás raději chcete kontaktovat pomocí formuláře?

Kontaktní stránka

OKškolení je součástí OKsystem a.s.