UML a Enterprise Architect

PDF ke stažení

Jazyk UML

UML-Jazyk

Tento třídenní kurz Vás naučí používat jazyk UML při návrhu a analýze informačních systémů. Zjistíte, jak využívat základní diagramy jako např.: diagram jednání, diagram aktivit, sekvenční diagram, diagram komunikace, stavový diagram, diagram tříd, objektový diagram a mnohé další. Vše si  vyzkoušíte na praktických příkladech.

Modelování pomocí Enterprise Architect v procesu návrhu SW

EA-D

V tomto třídenním kurzu se naučíte vytvářet návrh software pomocí Enterprise Architect.

Modelování pomocí Enterprise Architect v procesu analýzy SW

EA-A

V tomto třídenním kurzu se naučíte analyzovat software pomocí Enterprise Architect

Modelování pomocí Enterprise Architect v procesu návrhu a analýzy SW

EA-DA

V tomto pětidenním kurzu se naučíte vytvářet návrhy a následně je analyzovat pomocí Enterprise Architect.