WinForms, WPF, ADO.NET

PDF ke stažení

Vývoj Windows Forms aplikací v Microsoft .NET

PRG10

Kurz vývoj Windows Forms aplikací v Microsoft.NET je určen pro všechny, kteří chtějí získat znalosti a dovednosti potřebné pro vytváření Microsoft Windows Forms aplikací pomocí Microsoft Visual Studia 2013 -2015 a .NET Frameworku 4 - 4.6. Na kurzu se naučíte používat a vytvářet standardní i vlastní ovládací prvky, vytvářet uživatelské rozhraní, používat knihovnu tříd .NET, načítat, upravovat a ukládat databázová data pomocí LINQ dotazů, tisknout dokumenty, volat metody asynchronně pomocí klíčových slov async a await, pracovat s třídou Task, lokalizovat aplikace a distribuovat je pomocí technologie ClickOnce.

Windows Presentation Foundation (WPF) v MS Visual Studiu

PRG20

Kurz Windows Presentation Foundation WPF v Microsoft Visual Studiu je určen pro zkušené vývojáře, kteří znají základy tvorby Windows Forms aplikací a chtějí se naučit pokročilejší techniky programování WinForms a Windows Presentation Foundation (WPF) aplikací pomocí Visual Studia 2015 a .NET Frameworku 4.5.

Windows Presentation Foundation (WPF) - Databinding

PRG30

Kurz Windows Presentation Foundation (WPF) Databinding prohlubuje znalosti vývojářů, kteří již mají zkušenosti s technologií WPF - Windows Presentation Foundation, a mají zájem se naučit pokročilé možnosti vázání datových polí.

Tvorba databázových aplikací pomocí ADO.NET

PRG40

Dvoudenní kurz je určen pro vývojáře aplikací, kteří se chtějí naučit vytvářet databázové aplikace pomocí Microsoft Visual Studia na platformě .Net Framework. Na tomto kurzu se naučíte pracovat s databází pomocí objektů Connection, Command, DataReader a DataSet. Pochopíte k čemu je dobrý connection pooling, naučíte se monitorovat komunikaci s databází, získáte zkušenosti s asynchronní komunikací, voláním uložených procedur a předávání parametrů, naučíte se jak se bránit proti útoku typu SQL Injection, dávkovým zpracováním, použitím BulkCopy, transakcemi a kešováním prostřednictvím objektu DataSet, ale i načítáním a validací XML dokumentů.

ADO.NET Entity Framework – Dynamic Data

PRG50

Kurz je určen pro zkušené vývojáře ve Visual Studiu a ADO.NET, kteří se chtějí naučit moderním a efektivním způsobům obsluhy databázové vrstvy.

Datové modely v Entity Framework Code First

PRG60

Třídenní kurz vysvětluje jak se vyznat v možnostech přístupu k datům jako je ADO.NET, LINQ, Entity Framework, Dynamic Data a jak pomocí těchto technologií vyvíjet aplikace rychle a s minimalizací prostoru pro chyby. Dema vypadají slibně, ale jak si tyto technologie poradí s problémy reálného světa? A bude možné je zaintegrovat do současných, stávajících aplikací? V průběhu kurzu se seznámíme s webovým použitím Entity Frameworku a zejména se podíváme na praktické použití Dynamic Data pro dynamické generování uživatelského rozhraní na základě metadat. Zaměříme se zejména na nasazení Dynamic Data do stávajících aplikací a na rozličné úpravy dodaných šablon k požadovanému obrazu.

XML na platformě .NET

PRG100

Toto jednodenní školení je určeno pro vývojáře, kteří se chtějí naučit používat programovací techniky pro práci s XML na platformě .NET. Na kurzu se naučíte pracovat s objektovými třídami pro parsování dokumentů, validovat a transformovat dokumenty, pracovat s dokumenty pomocí modelu DOM. Seznámíte se s jazykem XPath a budete vytvářet vlastní transformace XML dokumentů.