PDF ke stažení

Základy Microsoft Azure Data

DP-900

V rámci tohoto jednodenního kurzu se studenti seznámí se základy databázových konceptů v cloudovém prostředí, získají základní dovednosti v cloudových datových službách a vybudují si základní znalosti o cloudových datových službách v Microsoft Azure.

Administrace relačních databází v Microsoft Azure

DP-300

Tento kurz poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro správu databázové infrastruktury SQL Serveru pro cloudové, lokální a hybridní relační databáze. Je určen pro ty, kteří pracují s relačními databázemi Microsoft PaaS. Navíc je určen pro administrátory, manažery a další IT pracovníky, kteří vyvíjejí aplikace dodávající obsah z relačních databází založených na SQL.