Projektové metodiky

PDF ke stažení

PRINCE2® Foundation

PRINCE2-F

Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete se posunout v základních procesech? Máte pocit, že intuitivní řízení projektů nestačí? Svědomitě vás připravíme k získání mezinárodní certifikace! Pod vedením zkušeného česky hovořícího lektora a prvního akreditovaného školitele PRINCE2® v ČR vám pomůžeme, blíže pochopit procesy, témata a principy metodiky.

PRINCE2® Practitioner

PRINCE2-P

PRINCE2® Foundation + Practitioner

PRINCE2-F-P

Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete se posunout v základních procesech?  Máte pocit, že intuitivní řízení projektů nestačí? Svědomitě vás připravíme k získání mezinárodní certifikace! Pod vedením zkušeného česky hovořícího lektora a prvního akreditovaného školitele PRINCE2® v ČR vám pomůžeme, blíže pochopit procesy, témata a principy metodiky.

PRINCE2® Agile

PRINCE2-A

Tento kurz byl vytvořen pro organizace a jednotlivce, kteří již metodiku PRINCE2® využívají, ale chtěli by získat další poznatky a rady, jak v praxi uplatňovat přístup Agile. Kurz je též vhodný pro zkušené projektové pracovníky, kteří již používají přístup Agile a chtěli by poznat způsob řízení dle metodiky PRINCE2®. Projektová metodika PRINCE2 Agile® spojuje pružný a rychle reagující přístup Agile s jasně definovaným metodickým rámcem PRINCE2®

Accredited MSP® and MoP® training is provided by Aspire Europe, accredited by Peoplecert. MSP® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. Accredited PRINCE2 ®, PRINCE2 Agile® training is provided by Symphera s.r.o., accredited by Peoplecert. PRINCE2®, PRINCE2 Agile® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.