PDF ke stažení

Tvorba webových aplikací pomocí frameworku React

JS10

Kurz React framework - tvorba webových aplikací je určen programátorům, kteří chtějí začít tvořit aplikace za použití javascriptového frameworku React. React je poměrně mladý framework, přesto se může chlubit nevídané popularitě. Stojí za ním facebook, který v něm má napsané velké množství aplikací a dále ho rozvijí. Pokud patříte mezi ty, kteří uvažují o nasazení Reactu ve vašem projektu, určitě nebudete litovat. Na kurzu se seznámíme s filozofií Reactu a ukážeme si, proč je tak oblíbený. V rámci kurzu se naučíte navrhovat React.js komponenty, pochopíte principy frameworku a seznámíte se moderním javascriptovým ekosystémem. Dozvíte se, jak na Reactu postavit celou aplikaci, ale i jak React začlenit do již existující aplikace. Na praktických ukázkách si ukážeme, jak React funguje, jak v něm napsat aplikaci a nasadit ji na server. Po skončení kurzu budou účastníci schopni samostatně tvořit javascriptové single page aplikace ve frameworku React.js.

JS20

Tento pětidenní kurz poskytuje úvod do HTML5, CSS3 a JavaScript. Během školení získají posluchači základní znalosti o programování v HTML5 / CSS3 / JavaScript. Tento kurz je vstupním bodem do webových aplikací a aplikací Windows Store. Kurz je zaměřen na používání HTML5 / CSS3 / JavaScript k implementaci programovací logiky, definování a používání proměnných, využití cyklů a větvení, vývoji uživatelských rozhraní, získání a ověření uživatelem zadaných hodnot, ukládání dat a vytvoření dobře strukturované aplikace.

JS30

Na tomto dvoudenním školení účastníci získají celkový přehled o jazyku JavaScript a jeho možnostech v prostředí internetových prohlížečů. Naučí se psát robustní, rychlé a bezpečné aplikace, moderní skripty pro běžně používané aplikace s minimálním úsilím. Naučí se používat Node.js a jeho balíčky včetně jejich implementace.

Tvorba regulárních výrazů

REGEX

Kurz je určen vývojářům i IT profesionálům, kteří se chtějí naučit vytvářet a rozumět zápisům regulárních výrazů pro elegantní a účinnou práci s textovými řetězci, umožňujícími například jejich vyhledávání, nahrazování nebo dělení na části. Kurz není vázán na žádný konkrétní programovací jazyk, nabyté vědomosti lze následně uplatnit v celé řadě jazyků (PHP, JavaScript, Ruby, Perl, Python, C/C++, C#, Java, ...) nebo i při správě IT prostředí.

8. 4. 2024 - 8. 4. 2024 cs
25. 6. 2024 - 25. 6. 2024 cs