ITfitko

ITfitko je jedinečný projekt, který udrží vaše IT znalosti stále ve formě.

Znáte to, když chcete použít nějakou klávesovou zkratku nebo funkci v MS Excelu, kterou jste určitě už někdy dřív použili, ale nemůžete si na ni vzpomenout? Chceme takovým situacím předejít díky ITfitku.

Dvakrát týdně pro vás zveřejníme krátká videa, abychom posílili vaše vědomosti v celém spektru IT technologií. Můžete se těšit na obsah týkající se Microsoft Office, Pythonu, SQL, Power BI a mnoha dalších témat.

ITfitko připravuje s vášní a pečlivostí náš lektor Alexandr Vasilenko. Sledováním našeho YouTube kanálu získáte přístup ke dvěma novým videím každý týden. Provedou vás různými zákoutími IT od základních až po pokročilé techniky. Každé video je navrženo tak, aby bylo stručné, informativní a snadno pochopitelné.

Objevte OKškolení i na Instagramu, kde pravidelně sdílíme krátké klipy z našich vzdělávacích videí a občas je proložíme i novinkami ze školicího centra. Díky sledování ITfitka na Instagramu podpoříte vznikající komunitu zájemců o posilování IT znalostí.

Věříme, že ITfitko bude cenným zdrojem vědomostí. Těšíme se na vaši aktivní účast a feedback, který nám pomůže projekt dále rozvíjet a přizpůsobovat vašim potřebám.

Buď IT fit i ty!