O firmě

OKsystem je česká softwarová společnost s mezinárodní působností. Na trhu informačních technologií jsme již od roku 1990. Naše programy používají desítky tisíc uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software i v Evropě a USA.
OKsystem provozuje jako jednu ze svých služeb autorizované školicí centrum produktů Cisco, Microsoft a SUSE Linux s tradicí od roku 1991. Patří také mezi autorizované partnery pro testování znalostí ICT odborníků Pearson VUE. Školicí centrum má akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro školení Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP), kterou pravidelně obnovuje.

 

Školicí a testovací centrum

Nabídka kurzů

Nabízíme kurzy pro IT profesionály i uživatele v češtině a v angličtině ve vlastních učebnách v Praze a v Brně s vynikající dopravní dostupností. U nás dostanete profesionální kurz s individuálním přístupem.

Kurzy pro IT profesionály

Odborná školení jsou určena zejména pro administrátory, databázové specialisty a administrátory sítí. Rozšiřte své znalosti a připravte se na certifikační zkoušky.

Kancelářské aplikace

Školíme uživatele Microsoft Office, SharePoint či Microsoft Project. Naučte se u nás efektivně pracovat s kancelářskými aplikacemi všeho druhu.

Testování IT profesionálů

OKsystem je partnerem firem Prometric, Pearson VUE a LPI, které se specializují na automatizované testování IT znalostí. Testujeme v Praze každý pracovní den, několik kroků od metra Pankrác a bez čekání. Přijímáme i vouchery na testy bez dalších poplatků.

Produkty OKsystem

Staňte se mistry v ovládání OKbase nebo OKmezd. Profesionální školení vás naučí vše potřebné.

 

CISCO expertní centrum

Zorientujte se v záplavě nových přístupů a technologiích, jejichž cílem je vytvořit pružnější a jednodušší síťové prostředí pro kritické aplikace a služby.

Nabízíme efektivní způsob, jak v co nejkratším čase navrhnout a implementovat síťovou infrastrukturu odpovídající potřebám konkrétní společnosti.

  • Odbornost - Vysoká odbornost našich certifikovaných konzultantů
  • Profesionalita - Individuální a zároveň profesionální přístup ke klientovi
  • Know-how - Poskytujeme konzultace a školení.
  • 25 let v oboru - Dlouholeté zkušenosti