O firmě

OKsystem je česká softwarová společnost s mezinárodní působností. Na trhu informačních technologií jsme již od roku 1990. Naše programy používají desítky tisíc uživatelů v soukromém sektoru i veřejné správě. Máme zákazníky zejména v České republice a dodáváme inovativní software i v Evropě a USA.
OKsystem provozuje jako jednu ze svých služeb autorizované školicí centrum produktů Cisco, Microsoft a SUSE Linux s tradicí od roku 1991. Patří také mezi autorizované partnery pro testování znalostí ICT odborníků Pearson VUE. Školicí centrum má akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro školení Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP), kterou pravidelně obnovuje.

 

Školicí a testovací centrum

Nabídka kurzů

Nabízíme kurzy pro IT profesionály i uživatele v češtině a v angličtině ve vlastních učebnách v Praze a v Brně s vynikající dopravní dostupností. U nás dostanete profesionální kurz s individuálním přístupem.

Kurzy pro IT profesionály

Odborná školení jsou určena zejména pro administrátory, databázové specialisty a administrátory sítí. Rozšiřte své znalosti a připravte se na certifikační zkoušky.

Kancelářské aplikace

Školíme uživatele Microsoft Office, SharePoint či Microsoft Project. Naučte se u nás efektivně pracovat s kancelářskými aplikacemi všeho druhu.

Testování IT profesionálů

OKsystem je partnerem firem Prometric, Pearson VUE a LPI, které se specializují na automatizované testování IT znalostí. Testujeme v Praze každý pracovní den, několik kroků od metra Pankrác a bez čekání. Přijímáme i vouchery na testy bez dalších poplatků.

Produkty OKsystem

Staňte se mistry v ovládání OKbase nebo OKmezd. Profesionální školení vás naučí vše potřebné.

Kurzy na míru

Jsme připraveni vyhovět Vašim specifickým požadavkům. Přizpůsobíme délku, místo, termín či osnovu školení. Kontaktujte nás

 

CISCO expertní centrum

Zorientujte se v záplavě nových přístupů a technologiích, jejichž cílem je vytvořit pružnější a jednodušší síťové prostředí pro kritické aplikace a služby.

Nabízíme efektivní způsob, jak v co nejkratším čase navrhnout a implementovat síťovou infrastrukturu odpovídající potřebám konkrétní společnosti.

  • Odbornost - Vysoká odbornost našich certifikovaných konzultantů
  • Profesionalita - Individuální a zároveň profesionální přístup ke klientovi
  • Know-how - Poskytujeme konzultace a školení.
  • 25 let v oboru - Dlouholeté zkušenosti