PDF ke stažení

Agile Mind Set

Agilita začíná změnou myšlení, ne procesů a struktury!
Workshop je zaměřen na získání praktických individuálních dovedností, které absolventi mohou okamžitě začít používat v každodenním životě. Další oblastí, kterou absolventi workshopu oceňují, je pochopení významu týmové práce. Pochopení, že funkční tým je založený na diverzitě a otevřenosti.

PRINCE2® Agile

PRINCE2-A

Tento kurz byl vytvořen pro organizace a jednotlivce, kteří již metodiku PRINCE2® využívají, ale chtěli by získat další poznatky a rady, jak v praxi uplatňovat přístup Agile. Kurz je též vhodný pro zkušené projektové pracovníky, kteří již používají přístup Agile a chtěli by poznat způsob řízení dle metodiky PRINCE2®. Projektová metodika PRINCE2 Agile® spojuje pružný a rychle reagující přístup Agile s jasně definovaným metodickým rámcem PRINCE2®

Microsoft Office Project – Správa projektů

MPRO

Dvoudenní kurz poskytuje znalosti potřebné pro efektivní tvorbu projektů nástrojem Microsoft Project 2019. Absolventi se seznámí s postupem tvorby projektů, úpravou prostředí, práce s časem, se zdroji a jejich přiřazení. Dále se posluchači naučí všechny činnosti potřebné ke spuštení a aktualizaci projektů. Dále tvořit, využívat reporty a další typy výstupů, řešit změny v projektu a přetížení jednotlivých zdrojů.

23. 5. 2024 - 24. 5. 2024 Praha

Stakeholder Engagement

PSS-1

Klíčem k úspěchu je spokojenost (nejen) klíčových lidí. Naučte se s nimi plánovat komunikaci a řídit jejich očekávání. Na kurzu se seznámíte s osvědčenými postupy a metodami z oblasti Stakeholder Engagement a mnohé z nich si vyzkoušíte. Hlavním přínosem školení je zaměření se na praktické využití získaných poznatků a uvádění mnohých případů z praxe tak, aby se účastníci lépe zorientovali a snadněji si představili využití při řízení jejich vlastních projektů. Kurz je zaměřený na jednotlivé metody, které mají vliv na plynulou komunikaci a efektivní řízení všech zúčastněných stran tak, aby byl projekt zdárně dokončen.

Time Management

PSS-2

Pociťujete opakovaně nedostatek času pro zvládání pracovních
a osobních aktivit nebo stanovených cílů? Víte, jaké věci jsou
ve Vašem životě nejdůležitější a proč je tak často nedáváme na první místo? Nedaří se Vám změnit způsob plánování času a zajímá Vás
jak lépe jej plánovat a využívat? Víte, že existují nástroje a techniky
pro zdárné dosažení svých cílů?

Kurz je určen všem, kteří pociťují prostor pro zvýšení svojí pracovní
i životní spokojenosti a mají zájem si jí dlouhodobě udržet.

Leadership

PSS-3

„Leadership je umění, pomocí kterého je možné dosáhnout věcí, o kterých teorie managementu říká, že jsou nemožné.“ Colin Powell (2002)

Projektoví manažeři čas od času zaměňují Leadership s Managementem. Průnik rolí zde skutečně existuje, jen je potřeba si uvědomit, kdy a v jaké situaci, který typ vedení uplatnit. Abychom si ujasnili naše role, je dobré znát alespoň základní odpovědi na otázku, „Jak se stát dobrým leaderem?“ Na začátku je potřeba si uvědomit, že vedení lidí začíná vždy u projektového manažera.

PRINCE2® Foundation

PRINCE2-F

Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete se posunout v základních procesech? Máte pocit, že intuitivní řízení projektů nestačí? Svědomitě vás připravíme k získání mezinárodní certifikace! Pod vedením zkušeného česky hovořícího lektora a prvního akreditovaného školitele PRINCE2® v ČR vám pomůžeme, blíže pochopit procesy, témata a principy metodiky.

PRINCE2® Practitioner

PRINCE2-P

PRINCE2® Foundation + Practitioner

PRINCE2-F-P

Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete se posunout v základních procesech?  Máte pocit, že intuitivní řízení projektů nestačí? Svědomitě vás připravíme k získání mezinárodní certifikace! Pod vedením zkušeného česky hovořícího lektora a prvního akreditovaného školitele PRINCE2® v ČR vám pomůžeme, blíže pochopit procesy, témata a principy metodiky.

Accredited MSP® and MoP® training is provided by Aspire Europe, accredited by Peoplecert. MSP® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. Accredited PRINCE2 ®, PRINCE2 Agile® training is provided by Symphera s.r.o., accredited by Peoplecert. PRINCE2®, PRINCE2 Agile® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.