CISCO expertní centrum

CISCO EXPERTNÍ CENTRUM

Technologie společnosti Cisco Vám pomohou nasadit naši experti.

Zorientujte se v záplavě nových přístupů a technologiích, jejichž cílem je vytvořit pružnější a jednodušší síťové prostředí pro kritické aplikace a služby.

CEC nabízí efektivní způsob, jak v co nejkratším čase navrhnout a implementovat síťovou infrastrukturu odpovídající potřebám konkrétní společnosti.

Zákazník má jedinečnou možnost využít technické a programové vybavení kompetenčního centra, včetně expertních služeb, bez nutnosti velkých počátečních investic a zásahů do vlastních systémů a informační infrastruktury.

Naši experti pro Vás navrhnou, odladí a optimalizují základní i podrobnou strategii pro nasazení produktů CISCO.

CEC podporuje rozvoj a uplatnění moderních technologií při vytváření či optimalizaci síťové infrastruktury, spojuje detailní znalosti soudobých softwarových i hardwarových technologií, metod a projektového řízení s odbornými znalostmi a praktickými zkušenostmi z oblasti síťové infrastruktury.

Nabízíme

• Řešení konkrétních problémů zákazníka
  • Analýzu potřeb společnosti
  • Návrh síťové architektury
  • Inovace stávajících firemních sítí
  • Výběr nejvhodnějších produktů a technologií
  • Optimalizace zvoleného řešení
  • Efektivní využití CISCO technologií
  • Pomoc s přechodem na navrženou topologii sítě
  • Autorizovaná školení
  • Odborné semináře

Naše přednosti

• Odbornost - vysoká,
    prověřená odbornost našich
    certifikovaných konzultantů
  • Profesionalita - individuální
    a zároveň profesionální
    přístup ke klientovi
  • 25 let v oboru -
    dlouholeté zkušenosti
  • Know-how – poskytujeme
    konzultace a školení

Oblasti poradenství

• Router
  • Switch
  • Firewall
  • Bezpečnost
  • VoIP, Unified Communications (hlasové služby přes internet, sjednocená komunikace)
  • Multicast (skupinové vysílání)
  • VLAN (virtuální lokální sítě)
  • VPN (virtuální privátní sítě)
  • IPv6 (nová generace internetového protokolu)
  • WiFi (bezdrátové sítě)
  • Integrace zařízení různých výrobců

Autorizovaná školení a odborné semináře

CEC má k dispozici konferenční sál až pro 300 delegátů a také šest počítačových učeben kompletně vybavených moderní výpočetní a prezentační technikou. Školení vedou certifikovaní lektoři s dlouholetou praxí.