PRINCE2® Practitioner

PRINCE2-P

Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete se posunout v základních procesech? Máte pocit, že intuitivní řízení projektů nestačí? Svědomitě vás připravíme k získání mezinárodní certifikace! Pod vedením zkušeného česky hovořícího lektora a prvního akreditovaného školitele PRINCE2® v ČR vám pomůžeme, blíže pochopit procesy, témata a principy metodiky.

Délka kurzu: 3 dny (8:30 - 16:00)

• Získáte znalosti z reálných příkladů z praxe.
    • Sjednotíte jazyk na projektu.
    • Naučíte se jednotnou terminologii metodiky.
    • Můžete ji použít na jakýkoliv typ projektu.
    • Seznámíte se s životním cyklem projektu.
    • Obdržíte sadu přípravných materiálů.
    • Dohlédneme na vaši přípravu před kurzem.

Zkušenost s řízením projektů.

Projektové manažery, projektové koordinátory, podporu na projektu i ředitele, kteří používají projektové řízení v praxi.

Všichni účastníci školení obdrží studijní materiály.

Všechny učebny jsou vybaveny nadstandardními počítači připojenými k Internetu, učebny jsou prostorné, klimatizované, bezbariérové a s připojením na Wi-Fi. V případě zájmu lze školení absolvovat online live.

• Co je to projekt? Proč používat metody řízení projektu?
    • Zahájení projektu; Organizace na projektu;
    • Nastavení projektu; Plánování
    • Plánování produktů; Business Case;
    • Řízení rizik; Směřování projektu; Změnové řízení;
    • Dohled nad dodáním produktu; Kvalita na projektu;
    • Řízení přechodu mezi etapami; Řízení konfigurací;
    • Uzavření projektu;
    • Příprava na zkoušku Practitioner; Cvičné testy;
    • Vyhodnocení samostatných cvičení
    • ZKOUŠKA PRACTITIONER

Accredited MSP® and MoP® training is provided by Aspire Europe, accredited by Peoplecert. MSP® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved. Accredited PRINCE2 ®, PRINCE2 Agile® training is provided by Symphera s.r.o., accredited by Peoplecert. PRINCE2®, PRINCE2 Agile® is a registered trade mark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.